1 крок

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ПРО АКАДЕМІЮ

Дізнайтесь більше про Українську дитячу академію, прочитавши інформацію на сайті. Якщо у вас залишаються запитання, зателефонуйте за номером +38 (067) 504-18-50

2 крок

ВІДВІДАЙТЕ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Кожного року ми зустрічаємось з родинами, що цікавляться вступом до академії. На заході ви детальніше ознайомитесь з нашими цінностями та методиками навчання. Заповніть анкету на вступ, і ми запросимо вас на захід.

3 крок

ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ

Заповніть анкету як підтвердження вашого наміру зареєструвати дитину на навчання в Українській дитячій академії. Ви отримаєте запрошення на участь у другому етапі вступної кампанії. Ми маємо обмежену кількість місць, тому просимо вас із розумінням поставитись до будь-якого рішення закладу щодо розгляду вашої заяви.

4 крок

ЗУСТРІЧ-ЗНАЙОМСТВО З ДИТИНОЮ «СВІТ ДИТЯЧОЇ АКАДЕМІЇ»

Діти 1 класу беруть участь у груповому курсі «Світ дитячої академії», який спрямований на знайомство з дитиною та складається з 3 групових занять з педагогами закладу. Діти, які вступають до різновікової дошкільної групи та 2-9 класів, відвідують один пробний день навчання в Українській дитячій академії.

5 крок

ЗАРАХУВАННЯ ДО ЗАКЛАДУ

Порядок кроків не є обов’язковим і може змінюватись, тож, будь ласка, звертайтесь до нас — ми радо допоможемо вам пройти усі необхідні етапи.

Зверніть, будь ласка, увагу, що анкета подається на певний навчальний рік. Якщо ви вже заповнювали анкету, але не приєднались до родини Української дитячої академії протягом вказаного року, і ваші плани щодо вступу не змінились, будь ласка, оновіть анкету, вказавши новий навчальний рік. Просимо уважно зазначати рік, на який ви плануєте вступати.

Основна мета курсу «Світ дитячої академії» та пробних днів в закладі — визначити готовність дитини до навчання та виявити, чи відповідає Українська дитяча академія очікуванням батьків. Під час вступної кампанії ми маємо переконатися в тому, що Українська дитяча академія підходить вашій дитині та має спільні цінності з вашою родиною.

У разі позитивного результату вступу вам потрібно підтвердити намір навчатися в Українській дитячій академії, підписати договір на навчання та сплатити рахунок за надання освітніх послуг.

На момент підписання договору необхідно надати такі документи:

  • Заяву від одного з батьків (надається разом із договором);
  • Ксерокопію свідоцтва про народження дитини (українське свідоцтво або нотаріально завірений український переклад);
  • Копію паспорту (1, 2 сторінки та сторінка з пропискою) та ідентифікаційного коду того з батьків, хто підписує договір.

Після підписання договору необхідно надати такі документи

для зарахування у різновікову дошкільну групу або 1 клас:

  • Ксерокопію картки щеплень дитини (форма Ф063), яку можна отримати в поліклініці або у свого педіатра;
  • Медичну довідку про стан здоров’я дитини та готовність до школи із визначенням групи здоров’я (форма Ф086), яку можна отримати у свого сімейного лікаря.

для зарахування у 2-9 класи:

  • Медичну картку дитини (форма 026/о) з попереднього навчального закладу;
  • Картку профілактичних щеплень дитини (форма 063/о), яку можна отримати в поліклініці;
  • Медичну довідку про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду, (форма 086-1/0);
  • Особову справу з попереднього місця навчання. Довідку про готовність прийняти вашу дитину до Української дитячої академії можна в адміністрації закладу. Цю довідку необхідно надати за останнім місцем навчання дитини для видачі особової справи.